Poniedziałek 02.03.2015

KLIKNIJ NA OBRAZEK ABY SIĘ ZALOGOWAĆ

• Konkurs plastyczny "Jestem Europejczykiem. Pomagam!"

Uwaga uczniowie szkół podstawowych! Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy, zaprasza Was do udziału w konkursie plastycznym „Jestem Europejczykiem. Pomagam!”. Konkurs ma za zadanie promowanie aktywności obywatelskiej, a także korzyści płynących z pomocy rozwojowej w kontekście obchodów Europejskiego Roku na rzecz Rozwoju. Nagrodą główną dla autora najwyżej ocenionej pracy jest aparat fotograficzny.

• Kariera

9 i 11 lutego odbyły się w naszej szkole zajęcia z doradztwa zawodowego dla uczniów klas 3. Każda klasa wzięła udział w 2- godzinnym szkoleniu dotyczącym ścieżki edukacji ponadgimnazjalnej oraz w krótkim teście zainteresowań. Zajęcia prowadził doradca zawodowy z Poradni P-P nr 8, pani Agata Kowalik- Zydek.

• DNI OTWARTE DLA NOWYCH UCZNIÓW I RODZICÓW

Zapraszamy na Dni Otwarte organizowane w naszej szkole. Poznacie ofertę naszej szkoły, czekają na Was też niespodzianki.

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 169 im. Orła Białego: 6 marca 2015 r. /piątek/, godz. 17.00

GIMNAZJUM nr 116 im. Husarii Rzeczypospolitej: 13 marca 2015 r. /piątek/, godz. 17.00

• Zapoznaj się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych...

Zapraszam do zapoznania się z terminami dni otwartych w warszawskich Technikach i Zasadniczych Szkołach Zawodowych. Zachęcam do odwiedzenia wybranych szkół.
    dni_otwarte_w_szkolach_zawodowych_2015(1)(1).pdf

• 3-klasisto!!!

3-klasisto!!! Zapoznaj się z instrukcją wypełniania materiałów egzaminacyjnych!

instrukcja-dla-uczniadotyczaca-wypelniania-materialowgimnazjalnych.doc

• ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY - opieka w czasie ferii zimowych

Podczas ferii zimowych- 19.01-30.-1.2014 uczniowie odziału przedszkolnego mają zapewnioną opiekę w naszej szkole. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze będą odbywały się w godzinach 7.00-17.00. Prosimy o wypełnienie deklaracji:

deklaracja_-_zerowka_2015_ferie_zimowe(1).doc

Niniejszą deklarację proszę przekazać do 15 stycznia 2015 r. do sekretariatu szkoły lub przekazać wychowawcy.

• Zdrowa Woda

13.11.2014 r. w naszej szkole obchodzony był Warszawski Dzień Dobrego Jedzenia pod hasłem Zdrowa Woda.

Uczniowie każdej kalsy przygotowali stoiska, na których prezentowali wybrane wody źródlane, mineralne, stołowe i lecznicze.

Była degustacja a także ciekawostki i odpowiedzi na pytania związane z wpływem wody na zdrowie.

Za przygotowanie i przeprowadzenie imprezy była odpowiedzialna p. Alicja Miller.

• Zima w mieście KARTA UCZESTNIKA

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem dziecka w akcji „Zima w Mieście 2015” prosimy o złożenie w sekretariacie szkoły KARTY UCZESTNIKA.

KARTĘ UCZESTNIKA PROGRAMU  „Zima w Mieście 2015”

• ZEBRANIA Z RODZICAMI 11.12.2014 r.

W najbliższy czwartek  o godz. 18.00 odbędą się spotkania z rodzicami klas 1 - 3 gimnazjum oraz 4 - 6 szkoły podstawowej.

• Uczniowie Gimnazjum nr 116 w Zespole Szkól nr 123 wzięli udział  w konkursie Książki Naszych

Marzeń, organizowanym przez Ministerstwo Edukacji  Narodowej. Stworzyliśmy listę 50

najciekawszych naszym zdaniem  pozycji książkowych, które chcielibyśmy mieć w bibliotece oraz film,

który możecie obejrzeć pod adresem