Nawigacja

Dziennik elektroniczny

KLIKNIJ NA OBRAZEK ABY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kalendarz

Niedziela 29.03.2015

 • Rekolekcje wielkopostne

  W dniach 25 - 27. 03.2015 r.  dla uczniów naszego gimnazjum zorganizowane będą rekolekcje wielkopostne w kościele pw. św. Anny w Wilanowie.

  W tych dniach uczniowie przychodzą do szkoły wg planu na pierwsze 3 lekcje od godziny 8.00 i kawałek 4.
  O godzinie 11.00 pod opieką nauczycieli wychodzą do kościoła. Planowe zakończenie rekolekcji - godzina 12.45. Uczniowie nieuczęszczający na religię mogą pozostać w szkole pod opieką nauczycieli dyżurujących.

 • Wyniki IV Dzielnicowego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej

  W tegorocznym IV Dzielnicowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej wzięło udział prawie trzydziestu uczestników, którzy przybyli do nas prawie ze wszystkich szkół wilanowskich. Poziom wykonywanych utworów jak co roku był bardzo wysoki, a Jury nie miało łatwego wyboru. Niemniej jednak po burzliwych obradach wyłoniło następujących zwycięzców:

  • Specjalne wyróżnienie dla wychowanków przedszkola nr 420 z piosenką:"The Wheels on the Bus"

 • Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły i przedszkola wilanowskie do wzięcia udziału, już po raz czwarty, w Dzielnicowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody, a na wszystkich przybyłych fantastyczna zabawa.

  Regulamin i karty zgłoszeńRegulamin_IV_Dzielnicowego_Konkursu_Piosenki_Anglojezycznej_1.doc

 • Zapraszamy na dni otwarte w naszej szkole

 • Dzielnicowy Konkurs Fotograficzny

  organizowany przez Zespół Szkół nr 123 w Warszawie

  pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wilanów

 • Zapraszamy do zapoznania się z grą przygotowaną przez uczniów klasy I B na lekcjach informatyki.

   

 •    

  Z ogromną przyjemnością informujemy, iż uczennica naszego Gimnazjum, Barbara Gryczan, została finalistką VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „ Odkrywamy Talenty Przyszłości” oraz otrzymała wyróżnienie specjalne.

       Podczas tegorocznej edycji konkursu wiersze oceniali - poetka Krystyna Gicewicz oraz dziennikarka Krystyna Czubówna.

 • 03.03.2015
  Młodzież naszego gimnazjum mogła się przekonać, jak wspaniałe stroje można wyczarować - zaprojektować i wykonać z eko-śmieci.
  Bawiliśmy się kreatywnie i wspaniale, a efektem były stroje  "również na bal" u królowej Marysieńki i króla J. Sobieskiego.

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Czarowanie z papieru.

 • KONKURS NA PALMĘ WIELKANOCNĄ

  Zapraszamy wszystkich uczniów ZS nr 123 do udziału w Dzielnicowym Konkursie na Palmę Wielkanocą. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia: Dzielnicowy_Konkurs_Palmy_Wielkanocne.pptx

   

 • Konkurs plastyczny "Jestem Europejczykiem. Pomagam!"

  Uwaga uczniowie szkół podstawowych! Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy, zaprasza Was do udziału w konkursie plastycznym „Jestem Europejczykiem. Pomagam!”. Konkurs ma za zadanie promowanie aktywności obywatelskiej, a także korzyści płynących z pomocy rozwojowej w kontekście obchodów Europejskiego Roku na rzecz Rozwoju. Nagrodą główną dla autora najwyżej ocenionej pracy jest aparat fotograficzny.

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół nr 123 w Warszawie
  ul.Uprawna 9/17
  02-967 Warszawa
 • (22) 842 99 89

Galeria zdjęć