KLIKNIJ NA OBRAZEK ABY SIĘ ZALOGOWAĆ

Niedziela 29.03.2015

• Rekolekcje wielkopostne

W dniach 25 - 27. 03.2015 r.  dla uczniów naszego gimnazjum zorganizowane będą rekolekcje wielkopostne w kościele pw. św. Anny w Wilanowie.

W tych dniach uczniowie przychodzą do szkoły wg planu na pierwsze 3 lekcje od godziny 8.00 i kawałek 4.
    O godzinie 11.00 pod opieką nauczycieli wychodzą do kościoła. Planowe zakończenie rekolekcji - godzina 12.45. Uczniowie nieuczęszczający na religię mogą pozostać w szkole pod opieką nauczycieli dyżurujących.

• Wyniki IV Dzielnicowego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej

W tegorocznym IV Dzielnicowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej wzięło udział prawie trzydziestu uczestników, którzy przybyli do nas prawie ze wszystkich szkół wilanowskich. Poziom wykonywanych utworów jak co roku był bardzo wysoki, a Jury nie miało łatwego wyboru. Niemniej jednak po burzliwych obradach wyłoniło następujących zwycięzców:

• Specjalne wyróżnienie dla wychowanków przedszkola nr 420 z piosenką:"The Wheels on the Bus"

• Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły i przedszkola wilanowskie do wzięcia udziału, już po raz czwarty, w Dzielnicowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody, a na wszystkich przybyłych fantastyczna zabawa.

Regulamin i karty zgłoszeńRegulamin_IV_Dzielnicowego_Konkursu_Piosenki_Anglojezycznej_1.doc

• Zapraszamy na dni otwarte w naszej szkole

• Dzielnicowy Konkurs Fotograficzny

organizowany przez Zespół Szkół nr 123 w Warszawie

pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wilanów

• Zapraszamy do zapoznania się z grą przygotowaną przez uczniów klasy I B na lekcjach informatyki.

•

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż uczennica naszego Gimnazjum, Barbara Gryczan, została finalistką VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „ Odkrywamy Talenty Przyszłości” oraz otrzymała wyróżnienie specjalne.

Podczas tegorocznej edycji konkursu wiersze oceniali - poetka Krystyna Gicewicz oraz dziennikarka Krystyna Czubówna.

• 03.03.2015
    Młodzież naszego gimnazjum mogła się przekonać, jak wspaniałe stroje można wyczarować - zaprojektować i wykonać z eko-śmieci.
    Bawiliśmy się kreatywnie i wspaniale, a efektem były stroje  "również na bal" u królowej Marysieńki i króla J. Sobieskiego.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Czarowanie z papieru.

• KONKURS NA PALMĘ WIELKANOCNĄ

Zapraszamy wszystkich uczniów ZS nr 123 do udziału w Dzielnicowym Konkursie na Palmę Wielkanocą. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia: Dzielnicowy_Konkurs_Palmy_Wielkanocne.pptx

• Konkurs plastyczny "Jestem Europejczykiem. Pomagam!"

Uwaga uczniowie szkół podstawowych! Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy, zaprasza Was do udziału w konkursie plastycznym „Jestem Europejczykiem. Pomagam!”. Konkurs ma za zadanie promowanie aktywności obywatelskiej, a także korzyści płynących z pomocy rozwojowej w kontekście obchodów Europejskiego Roku na rzecz Rozwoju. Nagrodą główną dla autora najwyżej ocenionej pracy jest aparat fotograficzny.

• Zespół Szkół nr 123 w Warszawie
    ul.Uprawna 9/17